Online Elektro Gitar Kursu

Art Life Müzik Akademi'de kendini geliştirmek isteyenler için başlangıç ve ileri seviyelere özel elektro gitar kursuna seviye tespitinden sonra klasik batı müziğine; caz, blues, pop, rock, metal gibi çeşitli müzik türlerine bizimle birlikte konusunda uzman eğitmenlerle öğrenmeye hazır mısınız? Yeni başlayanlara sıfırdan elektro gitar uygulama derslerinin yanında solfej ve armoni derslerini kolay ve hızlı öğrenim metodları ile online derslerimiz sayesinde rahatlıkla öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda konuyla amatör ve hobi olarak ilgilenen öğrenciler için ve profesyonel düzeye ulaşmak isteyen öğrenciler için ayrı müfredatları hazırlanmıştır. Elektro gitar dersi müfredatları son derece kapsamlı olup öğrenciyi kısa zamanda iyi bir noktaya getirecek şekilde belirlenmiştir. Hobi amaçlı elektro gitar dersi almak isteyen öğrencilere de yoğun ama zevkli bir müfredat uygulanmaktadır. Profesyonel hedefler taşıyan öğrencilerimiz için de güzel sanatların yanı sıra, müzik dershanemizin verdiği eğitimler ile isteğinize bağlı olarak sizleri London College of Music ve Royal College of Music konservatuarı sertifikalarını almaya hazırlıyoruz. Art Life, eğitim aldığınız bütün süreç boyunca yanınızda olacaktır ve aklınıza takılan herhangi bir konuda bizimle iletişime geçebileceksiniz.

Elektro gitar eğitimi çok eğlenceli olmasının yanı sıra zeka, kulak, sağ ve sol el koordinasyonu ve konsantrasyonunuzu güçlendirir. Aynı zamanda sizin yaratıcı bir şekilde düşünmenizi sağlar. Hayallerinizi ertelemeyin. Gelin biz size bu konuda yardımcı olalım.

 

Art Life Müzik Akademisi, 2005 yılında Ferhat Livaneli tarafından kurulmuştur. Art Life; bünyesinde  profesyonel ve alanında uzman eğitmenlerle çalışmaktadır. Başlangıç ve ileri seviyeler için, her seviyeye uygun eğitim verilmektedir. Aynı zamanda müzik dershanemizde güzel sanatlara, London College of Music ve Royal College of Music konservatuarı sertifikalarına hazırlık yapılabilmektedir. Ders içeriği olarak Müzik Teorisi eğitimi ile birlikte Solfej ve Armoni derslerine kolay ve hızlı  öğrenim teknikleri ile yer verilmektedir. Ayrıca çocuklar için ayrı teknikler kullanılarak kolay ve hızlı öğrenimini sağlayacak eğitim programları uygulanmaktadır. Derslerimiz de çocuklarımıza ritim duygusunu hissetme, temel müzik terimleri, notaları duyma ve zamanla tanıma, sesleri kullanma ve geliştirme gibi müzikal olan eğitimlerinin yanında, motor kaslarının gelişimi, özgüven, konsantrasyon, yaratıcılık, fiziksel ve duygusal zeka gelişimi gibi sosyal donanımlar kazandırıyoruz.

Bir enstrümana sahipseniz, derslerimiz için hazırsınız demektir. Müzik dershanemizde ders sürenizi tamamladıktan sonra diğer kurs vaktinize kadar, ders içerisinde öğrendiğiniz ve aldığınız materyaller ile etütlerinizi tekrar etmeniz, aldığınız eğitimi pekiştirme açısından oldukça önem taşır. Bu sayede eğitiminizi ve enstrüman seviyenizi birlikte en yukarıya çıkarabiliriz. Eğer bir enstrümanınız yoksa deneyimli hocalarımız eşliğinde size uygun enstrümanı bulma ve seçme konusunda yardımcı olacağız.

Art Life Akademi’deki dersler hakkında bilgiler;

 • Her yerde internet üzerinden veya tercihinize göre yüz yüze olan derslerimize katılabilirsiniz.
 • Bizimle iletişime geçerek öğrenci kaydı oluşturabilir ve alacağınız derslerin paneline erişim sağlayabilirsiniz.
 • Derslerimizin müfredat ve içeriği aşağıdaki şekildedir;
  • Standart olarak haftada 1 gün – 1 saat şeklinde, veya;
  • İsteğe bağlı olarak haftada 1’den fazla yoğun program uygulanabilir.
 • Derslerimiz internet üzerinden yüz yüze özel ders şeklinde, nerede olursanız olun online olarak (webcam, telefon, bilgisayar kamerası ile görüntülü ve sesli bir şekilde) verilmektedir.
 • Online sistem üzerinden ders saatlerinizi belirleyebilirsiniz.
 • Aynı branşlardaki derslerimiz için farklı eğitmenlerimiz mevcuttur, tercihinize göre kadın veya erkek eğitmenlerimizden ders alabilirsiniz.
 • Eğitmene uygun olması koşuluyla saat konusunda bir sınırlama bulunmamaktadır.
 • Yoğun iş temposunda çalışan herkese bu konuda esnek ders saatleri ve kişiye özel ders programı ile yardımcı oluyoruz.

Bütün problemlerinize yanıt verebilecek şekilde samimi ve konforlu bir eğitim verilmesinin yanında her zaman sorularınıza yanıt bulabileceğiniz telefon numaramızdan veya e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1İnternet üzerinden elektro gitar dersi nasıl yapılır?

Online olarak elektro gitar dersleri, internet erişiminiz olan her yerden canlı olarak yapılabilir. Yalnızca ses ile değil aynı zamanda görüntülü görüşmeli dersler yapılmaktadır. Dersin aynı fiziksel ortamda ders alıyormuş gibi hem öğrencinin, hem eğitmenin elektro gitar kullanarak işlenmesi dersin oldukça verimli geçmesini sağlar. Bu şekilde ev ortamınızda bile sizi iyi seviyeye getirecek bir fırsatla elektro gitar çalmayı öğrenebilirsiniz.

2Neden elektro gitar dersini online olarak almalıyım?

Elektro gitar dersinizi online olarak, internet üzerinden almanız size bazı avantajlar sunar. Dersin yapılacağı mekana ulaşım gibi, hem zamanınıza hem de maliyet açısından size ekstra bir yük bindirecek bir unsurdan kurtulmuş olacaksınız. Aynı zamanda, dershane ve eğitmenlerin de yükü daha az olacağı için, bu durum dersin ücretlerine de yansır. Bu avantaj aynı profesyonel eğitmenlerden daha uygun ücretlere ders almanızı sağlar.

3Online elektro gitar dersine başlamak için neye ihtiyacım var?

Elektro gitar dersinize başlamak için gereken en temel şey, internete bağlanabildiğiniz rahat ve sessiz bir ortamdır. Webcam, telefon veya bilgisayar kamerası ve mikrofonu ile eğitmeninizle görüşmeye katılarak, görüntülü ve sesli bir biçimde internet üzerinden canlı olarak ders alma imkanına sahipsiniz. Kulaklık kullanımı dersin verimini oldukça artırır. Derslerimiz Zoom isimli görüşme yazılımı ile sağlanmaktadır. Bu yüzden yazılımı bilgisayarınıza veya telefonuza ders tarihinizden önce indirmeniz tavsiye edilir.

4Online elektro gitar dersi ücreti ne kadar?

Profesyonel eğitmenlerimiz ile sürdürdüğümüz çevrimiçi elektro gitar kursumuzun ücretini öğrenmek ve sistemde kaydınızı oluşturmak için bizi hemen arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Ders İçerikleri

Derslerinizde göreceğiniz eğitimin detaylarına bakabilirsiniz.
 • Majör, Minör Gamlar ve Modlar

  Pentatonik, Blues, Spanish, Tam ton, Diminished
 • Doğaçlama Teknikleri ve Uygulamaları

  Arpejler, Speed study, Sweep, Economy, Altered picking, Bending
 • Gitar Etüdleri

  Pop, latin ve jazz parçaları, Slide guitar, E-bow çalışmaları
 • Altere Gamlar

 • Dikte Çalışmaları

Nasıl Çalışır?

Derslerinizi ayarlamak sadece saniyeler sürer.

Başlangıç

indirimi için hemen arayın.

Eğitmen

Eğitmeniniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ferhat Livaneli

Gitar Eğitmeni


Yüksek öğrenimini İsveç’te sürdürmüş, Birkagarden Yüksek Müzik Okulu’nu bitirmiş, klasik gitar, koro şefliği, kontrpuan armoni ve aranjörlük konularında eğitim almıştır. Başta Zülfü Livaneli olmak üzere Theodorakis, Maria Faranduri ve birçok sanatçının albümüne aranjör ve yönetmen olarak katılan sanatçı, İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu’nda Genel Sanat Yönetmeni olarak 1993-2011 arası görev yapmıştır. Dört enstrümantal albümü bulunan Ferhat Livaneli, ArtLife eğitim merkezinde gitar, armoni, aranje ve orkestrasyon dersleri vermektedir.

Art Life İçin Ne Dediler?

Art Life'ta ders alıp deneyimleyenlerin hakkımızda söyledikleri.
 • Ferhat Hoca ile dersler o kadar iyi ki , mutevaziligi , disiplini tarzi tek kelimeyle muthis! Her gecen gun gitara cidden daha cok baglaniyorum. Bana kattiginiz ve katicaginiz her sey icin tesekkur ederim hocam ve artlife !
  Kaan T.
  Gitar Öğrencisi
 • Gitarla geçen yil Ferhat hoca sayesinde tanistim. TEOG sınavlarına hazırlanırken Art life'daki dersler beni mutlu ettiği için kaçırmamaya özen gösterdim. Bu yıl tempom daha yoğun olacak, hem okulumda Fransızca hazırlık okuyacağım hem de haftanın altı günü kürek antrenmanı yapacağım. Buna rağmen Ferhat hocayla yaptığım zevkli derslerden vazgeçmek istemiyorum. Müziği ve burada olmayı çok seviyorum.
  Paul İ. H.
  Gitar Öğrencisi
 • Artlife ve Ferhat bey ile yaşamakta olduğum gitar tecrübesi, açıkçası hayatıma her yönden çok olumlu katkıda bulundu. Ferhat bey ile olan gitar derslerimiz kendimi keşfetmenin yanısıra çok daha mutlu ve tutkulu olmamı sağladı. Bu satırları okuyanlara tavsiyem, yaşları ne olursa olsun, en hoşlanabilecekleri müzik enstrümanını seçip, hiç vakit kaybetmeden aynı tecrübeyi yaşamaları... Ferhat beye bu güzel ve değişik deneyim için teşekkür ediyor, emeklerinin boşa gitmediğini hatırlatmak istiyorum.
  Sevan S.
  Gitar Öğrencisi
 • Oğlumuz müziğe adım attığında, katı kurallar koymadan, okul dersleri ve özel durumlarında esnek saatler sağlayan, temel müzik bilincini aşılayıp ona müziği sevdiren Artlife ve Ferhat Bey'e teşekkürlerimizi sunarız.......
  Mustafa K.
  Gitar Öğrencisi Velisi
 • Artlife eğitimde 4.yılım.alanında uzman eğitimcileriyle,konservatuvar ayarında eğitim veren,disiplinli nezih bir ortam.Bu ayrıcalıklı ortamda olduğum için çok mutluyum.Ferhat hocam'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
  Serpil A.
  Gitar Öğrencisi
 • Ben Artlife ailesine iki yıl önce katıldım ve hala aynı sevgi ve merakla devam ediyorum gitmeye. Cok sıcak bir ortam ve herkes cok ilgili. Bora hocayla olan derslerimiz çok keyifli geçiyor ve buraya gittiğim için çok mutluyum.
  İpek Y.
  Saksafon Öğrencisi
 • Kızımızın almış olduğu Piano eğitimi sırasında öğretmenlerinin ilgisi, takip edilen program ve kaydedilen aşama nedeni ile son derece memnun kaldık. Tüm Artlife ailesini profesyonel yaklaşımları ve tecrübelerinden dolayı tebrik ediyorum.
  Ayşegül A.
  Piyano Öğrencisi Velisi
 • Art life , hep hayalim olan Music in icinde nihayet bana bir hayat bulmami sağladı. Senelerdir bilinçsiz tıngırtattıgım fenderimin , Ferhat Hoca ile Çalışmalarımız sayesinde her " Fred " ini keşfe çıktım . Ferhat Hoca eskilerin disiplini ile yeni rock akımların tekniklerini öğretmek adına harika bir gitar Coach u, her dersten once kendimi mutlu ve sonrasında çaldıklarımla özgüvenli hissediyor ve pratik etmek için sabırsızlanıyorum . Gümbür gümbür çalıyoruz , Komşuları uyandırıyoruz , daha ne olsun ! Teşekkürler Ferhat hoca ve art life !
  Gökhan C.
  Gitar Öğrencisi
 • Tek bir kelime MUHTEŞEM :) :) :)
  Şahlo R.
  Gitar Öğrencisi
 • Sanata gerektigi degeri veren bir egitim ortami. Bana cok sey kazandirdigina inaniyorum. Her zaman sicak yuzlerle karsilasiyorum. Kendime olan inancimi kazandigimi dusunuyorum ve en onemlisi isteyerek ve severek gidiyorum.
  Beste T.
  Gitar Öğrencisi

Kurs Puanı:

5 üzerinden 00 oy

- veya -

 

  Adınız ve Soyadınız

  E-Postanız

  Telefon Numaranız

  İletiniz

  Sizle nasıl iletişime geçelim?