Ayşegül A.

Piyano Öğrencisi Velisi


Kızımızın almış olduğu Piano eğitimi sırasında öğretmenlerinin ilgisi, takip edilen program ve kaydedilen aşama nedeni ile son derece memnun kaldık. Tüm Artlife ailesini profesyonel yaklaşımları ve tecrübelerinden dolayı tebrik ediyorum.

Beste T.

Gitar Öğrencisi


Sanata gerektigi degeri veren bir egitim ortami. Bana cok sey kazandirdigina inaniyorum. Her zaman sicak yuzlerle karsilasiyorum. Kendime olan inancimi kazandigimi dusunuyorum ve en onemlisi isteyerek ve severek gidiyorum.

Gökhan C.

Gitar Öğrencisi


Art life , hep hayalim olan Music in icinde nihayet bana bir hayat bulmami sağladı. Senelerdir bilinçsiz tıngırtattıgım fenderimin , Ferhat Hoca ile Çalışmalarımız sayesinde her " Fred " ini keşfe çıktım . Ferhat Hoca eskilerin disiplini ile yeni rock akımların tekniklerini öğretmek adına harika bir gitar Coach u, her dersten once kendimi mutlu ve sonrasında çaldıklarımla özgüvenli hissediyor ve pratik etmek için sabırsızlanıyorum . Gümbür gümbür çalıyoruz , Komşuları uyandırıyoruz , daha ne olsun ! Teşekkürler Ferhat hoca ve art life !

İpek Y.

Saksafon Öğrencisi


Ben Artlife ailesine iki yıl önce katıldım ve hala aynı sevgi ve merakla devam ediyorum gitmeye. Cok sıcak bir ortam ve herkes cok ilgili. Bora hocayla olan derslerimiz çok keyifli geçiyor ve buraya gittiğim için çok mutluyum.

Kaan T.

Gitar Öğrencisi


Ferhat Hoca ile dersler o kadar iyi ki , mutevaziligi , disiplini tarzi tek kelimeyle muthis! Her gecen gun gitara cidden daha cok baglaniyorum. Bana kattiginiz ve katicaginiz her sey icin tesekkur ederim hocam ve artlife !

Mustafa K.

Gitar Öğrencisi Velisi


Oğlumuz müziğe adım attığında, katı kurallar koymadan, okul dersleri ve özel durumlarında esnek saatler sağlayan, temel müzik bilincini aşılayıp ona müziği sevdiren Artlife ve Ferhat Bey'e teşekkürlerimizi sunarız.......

Paul İ. H.

Gitar Öğrencisi


Gitarla geçen yil Ferhat hoca sayesinde tanistim. TEOG sınavlarına hazırlanırken Art life'daki dersler beni mutlu ettiği için kaçırmamaya özen gösterdim. Bu yıl tempom daha yoğun olacak, hem okulumda Fransızca hazırlık okuyacağım hem de haftanın altı günü kürek antrenmanı yapacağım. Buna rağmen Ferhat hocayla yaptığım zevkli derslerden vazgeçmek istemiyorum. Müziği ve burada olmayı çok seviyorum.

Şahlo R.

Gitar Öğrencisi


Tek bir kelime MUHTEŞEM :) :) :)

Serpil A.

Gitar Öğrencisi


Artlife eğitimde 4.yılım.alanında uzman eğitimcileriyle,konservatuvar ayarında eğitim veren,disiplinli nezih bir ortam.Bu ayrıcalıklı ortamda olduğum için çok mutluyum.Ferhat hocam'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevan S.

Gitar Öğrencisi


Artlife ve Ferhat bey ile yaşamakta olduğum gitar tecrübesi, açıkçası hayatıma her yönden çok olumlu katkıda bulundu. Ferhat bey ile olan gitar derslerimiz kendimi keşfetmenin yanısıra çok daha mutlu ve tutkulu olmamı sağladı. Bu satırları okuyanlara tavsiyem, yaşları ne olursa olsun, en hoşlanabilecekleri müzik enstrümanını seçip, hiç vakit kaybetmeden aynı tecrübeyi yaşamaları... Ferhat beye bu güzel ve değişik deneyim için teşekkür ediyor, emeklerinin boşa gitmediğini hatırlatmak istiyorum.

Sibel T.

Keman


2014 yılında kızım için internette Levent civarında keman kursu araştırırken karşıma ‘Art Life Müzik Merkezi’ çıktı. Kurucusunun Ferhat Livaneli olduğunu öğrenince çok mutlu olduk ve açıkçası başka bir kurs arayışına girmeden , kendimizi Art Life da bulduk… Kızım bir yıldır Art Life’nın keman dersi öğrencisi. Öğretmeni, İstanbul Opera ve Balesi Orkestrası Viola Sanatçısı olan Gül Tekinson Sözen. Art Life’a her gidişimizde, doğru yerde olduğumuzu düşünüyorum. Ferhat Bey’in öğrencilerine gösterdiği ilgi, ders saatleri konusunda ki titizliği, geri bildirimler konusunda ki hassasiyeti bu düşüncemi her defasında doğruluyor. Gül Hanım’ın konusunda uzman olmasının yanında sevdiği işi yapan bir sanatçı olarak aynı enerjiyi öğrencilerine geçirdiğini düşünüyorum. Çünkü, kızım keman derslerine istekle devam ediyor ve ders sonlarında mutlu ayrılıyor. Gül Hanım’ın öğrencisini sahiplendiği görmek emeğimizin boşa gitmediği duygusunu yaşatıyor. Art Life, sade ve sessiz ortamıyla kendi evinizi anımsatan bir atmosfere sahip. Ferhat Bey mütevaziliğiyle kapınızı açıp, sizi güler yüzle karşılıyor.. Çocuğunuz derse girerken siz de ortamın sessizliğini bozan klasik müzik sesiyle, çayınızı, kahvenizi içip, kitabınızı okuyabiliyorsunuz. Biz Art Life’ı çok sevdik.. Öğretmenimiz, kızıma tamamdır diyene kadar da Art Life’da keman derslerine devam edeceğiz. Biz evimizden hiç müzik sesi eksilmesin istiyoruz. Keman çalmak, kızımın hayatını güzelleştirsin, renklendirsin, sanata ve sanatçıya her zaman sevgi ve saygıyla baksın istiyoruz. Doğru yerde ve doğru insanlarla beraber olduğumuz için kendimizi şanslı hissediyoruz. Ferhat Bey’e ve öğretmenimiz Gül Hanım’a emekleri, güleryüzleri, samimiyetleri için ailece çok teşekkür ediyoruz.