Online Piyano Kursu

 • Gamlar

 • Ritm Çalışmaları

 • Teknik Çalışma Etüdleri

  Ernest Van de Velde Methode Rose, Hanon, Czerny
 • Klasik Müzik Bestecilerinin Eserlerinin Çalınması, Yorumlanması ve Teknik Çalışmaları

  Bach, Mozart, Beethoven, Chopin, A. Saygun, Fazıl Say, v.b.
 • Müzik Türleri

  Günümüz film müzikleri, New Age, Klasik caz, Klasikleşmiş popüler sanatçılar; Beatles, Yiruma, Yanni, Eaguini v.b.
 • Başlangıç Yaşı 4-6 Olan Çocuklar İçin

  Pedagojik formasyon desteğiyle nota okuması, Notaya bakarak piyanoyu sevdirmek, Ritm ve kulak çalışmalarını ile melodi hafızasını oluşturmak ve geliştirmek, "Avrupa Piyano Metodu” ile eğitim.
 • Seviyelere Uygun Sınavlara Hazırlık

  London College of Music, Royal College of Music

Nasıl Çalışır?

Derslerinizi ayarlamak sadece saniyeler sürer.

#EvdeKal

indirimi için hemen arayın.

Eğitmen

Eğitmeniniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Deniz Bilal

Piyano ve Flüt Eğitmeni


3 Eylül 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlköğretim yıllarında 10 yaşında iken Ferhat Livaneli’nin yanında keman eğitimi ile müziğe başladı. 7 yıl keman eğitimi aldıktan sonra 2010-2011 eğitim-öğretim yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’da Çalgı Bölümü, Flüt anadal çalgısı ile Jülide Gündüz’ün sınıfında eğitim görmeye başladı. Lise Devresi’nden sonra üniversite hayatına da İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nda aynı bölümde Lisans yapmakta ve 3. Sınıf öğrencisi olarak öğrenim hayatına devam etmektedir. Birçok Masterclass’lara ve konserlere katılmış, çeşitli flüt hocalarıyla çalışma fırsatı bulmuştur. Flüt eğitiminin yanı sıra Piyano eğitiminide konservatuar bünyesince “Yardımcı Saz” olarak almaktadır. Art Life Müzik Merkezi’nde flüt ve piyano dersleri vermektedir.

Art Life İçin Ne Dediler?

Art Life'ta ders alıp deneyimleyenlerin hakkımızda söyledikleri.
 • Ferhat Hoca ile dersler o kadar iyi ki , mutevaziligi , disiplini tarzi tek kelimeyle muthis! Her gecen gun gitara cidden daha cok baglaniyorum. Bana kattiginiz ve katicaginiz her sey icin tesekkur ederim hocam ve artlife !
  Kaan T.
  Gitar Öğrencisi
 • Gitarla geçen yil Ferhat hoca sayesinde tanistim. TEOG sınavlarına hazırlanırken Art life'daki dersler beni mutlu ettiği için kaçırmamaya özen gösterdim. Bu yıl tempom daha yoğun olacak, hem okulumda Fransızca hazırlık okuyacağım hem de haftanın altı günü kürek antrenmanı yapacağım. Buna rağmen Ferhat hocayla yaptığım zevkli derslerden vazgeçmek istemiyorum. Müziği ve burada olmayı çok seviyorum.
  Paul İ. H.
  Gitar Öğrencisi
 • Artlife ve Ferhat bey ile yaşamakta olduğum gitar tecrübesi, açıkçası hayatıma her yönden çok olumlu katkıda bulundu. Ferhat bey ile olan gitar derslerimiz kendimi keşfetmenin yanısıra çok daha mutlu ve tutkulu olmamı sağladı. Bu satırları okuyanlara tavsiyem, yaşları ne olursa olsun, en hoşlanabilecekleri müzik enstrümanını seçip, hiç vakit kaybetmeden aynı tecrübeyi yaşamaları... Ferhat beye bu güzel ve değişik deneyim için teşekkür ediyor, emeklerinin boşa gitmediğini hatırlatmak istiyorum.
  Sevan S.
  Gitar Öğrencisi
 • Oğlumuz müziğe adım attığında, katı kurallar koymadan, okul dersleri ve özel durumlarında esnek saatler sağlayan, temel müzik bilincini aşılayıp ona müziği sevdiren Artlife ve Ferhat Bey'e teşekkürlerimizi sunarız.......
  Mustafa K.
  Gitar Öğrencisi Velisi
 • Artlife eğitimde 4.yılım.alanında uzman eğitimcileriyle,konservatuvar ayarında eğitim veren,disiplinli nezih bir ortam.Bu ayrıcalıklı ortamda olduğum için çok mutluyum.Ferhat hocam'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
  Serpil A.
  Gitar Öğrencisi
 • Ben Artlife ailesine iki yıl önce katıldım ve hala aynı sevgi ve merakla devam ediyorum gitmeye. Cok sıcak bir ortam ve herkes cok ilgili. Bora hocayla olan derslerimiz çok keyifli geçiyor ve buraya gittiğim için çok mutluyum.
  İpek Y.
  Saksafon Öğrencisi
 • Kızımızın almış olduğu Piano eğitimi sırasında öğretmenlerinin ilgisi, takip edilen program ve kaydedilen aşama nedeni ile son derece memnun kaldık. Tüm Artlife ailesini profesyonel yaklaşımları ve tecrübelerinden dolayı tebrik ediyorum.
  Ayşegül A.
  Piyano Öğrencisi Velisi
 • Art life , hep hayalim olan Music in icinde nihayet bana bir hayat bulmami sağladı. Senelerdir bilinçsiz tıngırtattıgım fenderimin , Ferhat Hoca ile Çalışmalarımız sayesinde her " Fred " ini keşfe çıktım . Ferhat Hoca eskilerin disiplini ile yeni rock akımların tekniklerini öğretmek adına harika bir gitar Coach u, her dersten once kendimi mutlu ve sonrasında çaldıklarımla özgüvenli hissediyor ve pratik etmek için sabırsızlanıyorum . Gümbür gümbür çalıyoruz , Komşuları uyandırıyoruz , daha ne olsun ! Teşekkürler Ferhat hoca ve art life !
  Gökhan C.
  Gitar Öğrencisi
 • Tek bir kelime MUHTEŞEM :) :) :)
  Şahlo R.
  Gitar Öğrencisi
 • Sanata gerektigi degeri veren bir egitim ortami. Bana cok sey kazandirdigina inaniyorum. Her zaman sicak yuzlerle karsilasiyorum. Kendime olan inancimi kazandigimi dusunuyorum ve en onemlisi isteyerek ve severek gidiyorum.
  Beste T.
  Gitar Öğrencisi

Kurs Puanı:

5 üzerinden 4.926 oy

Sizle Buluşmayı Bekliyoruz

Bizle iletişime geçerek öğrenci hesabınızı oluşturabilir, ilk dersinize başlayabilirsiniz.

0532 275 51 57

Öğrenci kaydınızı oluşturmak ve tüm sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt almak için bizi hemen arayabilirsiniz.

[email protected]

Bize e-posta göndererek merak ettiklerinizi sorabilir, sistemde kaydınızı oluşturarak derslerinize başlayabilirsiniz.

- veya -

 

Adınız

E-Postanız

İletiniz

Ders Paneli